Jdi na obsah Jdi na menu

Nadějné vedení 1:0 zařídil pro naše barvy Pádlo, jenž využil Bogenovo nahození před branku a doslova dotlačil míček za záda soupeřovic gólmana. Nutno také připomenout, že celou akci začal u pravého mantinelu Kopíno jenž výborně ze vzduchu stáhl míček. Myši z M.A.S.H.e však ještě do přestávky srovnali krok, když se v přesilovce trefil jejich obránce Žíla. Po první dvacetiminutovce tedy na světelné tabuli svítil stav 1:1. Po přestávce jsme se opět ujali vedení, když po se po výtečné individuální akci dostal ke střele Prcek, brankář jeho střelu s vypětím všech sil jen vyrazil, a míček do poloodkryté svatyně dorazil nikým nehlídaný Romick(2:1). Poté se Myš M.A.S.H. nadechl k útoku a před Delonní svatyní to několikrát pořádně hořelo. Ovšem celý tým Delonů podával velmi zodpovědný výkon v našem obraném pásmu a především Džavor s Ondrou výborně sekundovali svým obranným esům Dérovi s Dímou. Postupem času se pro Delony otevíral prostor pro rychlé brejky a po jednom z nich jsme získali možnost přesilovky 4 na 3. Déra s Dímou vzadu mistrně rozběhali bránící trojici a Díma nechytatelnou ranou získal Delonům vedení 3:1. Myš M.A.S.H. se znovu pustil do útočení a jeho snaha přinesla tentokrát ovoce - v nepřehledné situaci před naší bránou se nejlépe orientovala BaTerka a pohotově dorazila volný míček - 3:2. V závěru soupeř zkusil hru bez brankáře, ale Deloni už žádný větší tlak nepřipustili a vše co směřovalo na bránu s přehledem pochytal Aleš. Poslední sekundy jsme kouskovali hru a strávili ji v útočné třetině.

Deloni tak korunovali své snažení a po čtyřech letech konečně zdvihli nad hlavu putovní pohár HFbL. V Hrochovi poté mohlo začít bujaré veselíJ