Jdi na obsah Jdi na menu

Deloni budou hrát „pouze“ o bronz

29. 5. 2014

v letošním ročníku si Deloni finále „Harcovky“ nezahrají. Bez svých tradičních opor (Davida a Dímy) si v semifinálovém dvojzápase nedokázali poradit s týmem Duracellů a prohráli 0:2 a 3:4. První zápas stojí za zmínku jen v krátkosti. Jednalo se zřejmě o nejmíň povedený match v sezoně, kde jsme bohužel nedokázali zopakovat výkony ze 1/4finálových zápasů a tudíž výsledek 0:2 byl pro nás možná ještě milosrdný.

To druhý zápas byl od Delonů již výrazně lepší a i přesto, že jsme již po 4minutách prohrávali 0:2, tak jsme se příkladnou bojovností dokázali do zápasu vrátit, a po brankách Bláži, Franty a Pádla jsme se 10min před koncem zápasu ujali vedení 3:2. Velká škoda, že pak neproměnil velkou šanci Zelí, který se otočil s míčkem před brankou a jeho střela zamířila jen těsně vedle králičí kasy.  Nakonec ovšem slavily úspěch zřejmě větší zkušenosti a taktická vyzrálost  Duracellu, když se jim necelých 6minut před koncem podařilo vyrovnat na 3:3. Deloni, kteří museli v tomto zápase zvítězit, aby dosáhli alespoň na nájezdy, vrhli všechny síly do útoku, z čehož pramenila i další branka v jejich síti (3:4). I přes závěrečnou snahu se nám již výsledek otočit nepodařilo, a tak se příští týden utkáme o 3.místo s nám dobře známým týmem Boobs & Nipples. Poděkovat bychom samozřejmě chtěli všem věrným fanouškům, kteří vytvořili zápasu důstojnou atmosféru.