Jdi na obsah Jdi na menu

13. 1. 2011

Zápas hned od začátku nabral ostré tempo a soupeři se rozhodně nešetřili. V rukavičkách nehrál rozhodně ani Dímka s Dérou, který svejm spoluhráčům z Fbcéčka dávali dost fest pocítit, jak se správně hraje v delonským trikotu. :-) Skóre matche otevřel Déra jen střelou přes obránce překonal brankáře soupeře. Nedlouho potom se nechal vyloučit šutér Hondzek a Black Horses nabídnoutou výhodou nepohrdli - 1:1. Netrvalo dlouho a Hondzek odčinil své předchozí vyloučení tím nejlepším možným způsobem. Neťas obkroužil kasu a naservíroval Hanzovi míček před branku, a kanonýr Hondzkových kvalit se v takovýchto situacích obvykle nemýlí – 2:1! Ani poté Deloni na útok nezanevřeli a v přečíslení dva na jednoho trefil Pádlo po Bogyho výborné přihrávce pouze tyč. Akce ovšem pokračovala a důraznej Bogy na brankovišti míček do sítě nakonec dostal 3:1! Soupeř se ovšem nevzdal a dobře umístěnou střelou opět korigoval skóre na 3:2. Delony ani tato inkasovaná branka nepoložila a Hany z brejku přesně umístěnou střelou pod víko stanovil poločasové skóre na 4:2. Do začátku druhé půle Démoni nevstoupili zrovna štastně, neboť hned po několika vteřinách se míček odrazil k soupeři a výsledkem bylo snížení na 4:3. A pro Delony mohlo být ještě hůř, neboť vyloučit se nechal Díma a šli jsme opět do oslabení. Statečně bojující čtveřice však oslabení přežila a naopak podraždění soupeři sami faulovali našeho keepera Aldu a tak jsme dostali výhodu přesilové hry my. Přesilovku nakonec v jejím samém závěru využil tečovanou střelou z vlastní půlky Díma a stanovil tak konečné skóre 5:3! Deloni tak díky svému bojovnému výkonu urvali další tři body a udělali tak velký krok k prvnímu místu v tabulce po základní části. Další utkání sehrajeme za 14 dní takřka v nočním čase, kdy se od 22.45 střetneme s týmem Jakš Takš.