Jdi na obsah Jdi na menu

7. 12. 2010

První prosincovou středu se delonní smečka opět sešla na harcovském kolbišti, aby poměřila síly proti dalšímu týmu ze skupiny C, kterým byli Los Zewlos. Těsně před matchem se díky sněhové kalamitě musel omluvit brankář Alda a stejně tak i obránce Džavor se šutérem Sakaláčem, který zřejmě opět střežil pumpu. Chyběl také srdcař Pětimetr, který je na pracovní, ale samozřejmě i sportovní stáži v zahraničí. Před zápasem jsme se samozřejmě nemohli shodnout, kdo půjde za zmíněného Aldu do kasy a tak na řadu přišla spravedlivá střižba. Všichni jsme se samozřejmě řídili známým heslem NEMUŽEŠ PROHRÁT! Po chvilce napětí nakonec padla volba na Drikéťáka a Hondzka. První půli se tedy do branky postavil Déra. Zápas, do kterého Deloni nastoupili v nových červených dresech, začal opatrným oťukáváním, až náhle přišla krásná akce na jeden dotek po ose Bába, Fuft a do prázdné branky ze vzduchu zakončující Bogen. (1:0). Druhý gól pak přidal kanonýr Hondzek, který z brankoviště dotlačil děrovaný nesmysl za brankovou čáru. (2:0). O třetí zásah Démonů se postaral Hany, který rychlým výběhem ze z rohu překvapil všechny včetně brankáře a bylo to 3:0. Konec poločasu orámoval ještě špičkovým zákrokem botou Derki, který svou umě nastavenou nohou zabránil skórování do odkryté svatyně. Na druhou půli si brankářskou výbavu přebral Hondzek a ani on nezklamal a svými jistými zákroky s přehledem nuloval střelce soupeře. Čtvrtou branku Delonů přidal po hezké kombinaci Bába, jenž nepohrdl krásnou Bogenovou nabídkou ze zabranky. Pátý zářez přidal po Dímově střele Neťas, který si před branku stoupl tak šikovně, že ho Dímka neomylně trefil do nohy a bylo to 5:0. Šestý gól měl pak na svědomí Driketí muž, který na půlce obehrál dva protihráče a u pravé tyčky viděl číhajícího Pádla a připravil pro něj pocukrovanou přihrávku a výsledkem bylo skóre 6:0. V konci utkání si Hanz ještě s přehledem pohlídal střelu, která mířila do tyče a tak mohlo začít bujaré Delonní veselí, které samozřejmě pokračovalo i na základně u Hrocha. Další zápas sehrajou Démoni 12. 1. 2011 proti velmi silnému soupeři, kterým bude tým Blackhorses. Tak všem hezké Vánoce a šťastnej Novej Rok.