Jdi na obsah Jdi na menu

Deloni vs Mechalkoholici 8:2 (1:0)

14. 3. 2014

tým harcovských nestorů a rabiátů si i letos zahraje vyřazovací část „Harcovky“. Rozhodl o tom další zápas ve skupině, ve kterém si Deloni, i bez několika opor (chyběli Bába, Neťas, Déra, Džáva), poradili s týmém Mechalkoholiků v poměru 8:2.

V samotném střetnutí měli Deloni navrch již od samého začátku, nicméně místo střílení na branku dost často své akce překombinovali a tak byl po poločase rozdíl ve skóre pouze jednobrankový. V druhé půli se s góly konečně roztrhl pytel a nemuselo zůstat ani u skóre 8:2, to bychom ovšem museli využít některou z mnoha dalších šancí, které se nám v zápase naskytly. Střelci našich branek byli následující (2x Fuft, 2x Zelí, a po jednom zářezu přidali Hany, Bogy, Franta a Kifi).

O konečném pořadí ve vyrovnané skupině „D“  a o tom zda Deloni zakončí i letošní základní skupinu bez porážky, rozhodne až poslední zápas, který sehrajeme ve středu 9.4. proti týmu Turboklažánů.