Jdi na obsah Jdi na menu

Deloni vs. Plán B 9:2 (4:0)

Psala se středa 30. 11. 2011 a malá smečka Delonů se slezla k třetímu matchi ve skupině. Tentokráte nás bylo opravdu pomálu, na úvodním vhazování byli přítomni pouze Aleš golmes, Kifi, Noťas, Fuft, Pádlo a Hráč Bogen. Utkání se hned od začátku vyvíjelo dobře, neboť Bogy měl “střeleckou“ a již během prvních dvou minut jsme se po dostali do uklidňujícího vedení 2:0. Ještě v průběhu první půle dorazil Hany a tak se do poločasu skóre vyšplhalo až na pohodových 4:0. Zkraje druhé půle jsme přidali ještě další dva zářezy a otázkou již bylo pouze kolik. V tom se již ve dveřích objevili naše dvě superstrar David s Blážou a tak si brankář hostí začal pomalu, ale jistě chystat prut, neboť se dalo čekat, že bude jak na rybách. Deloni s vědomím, že se již nemůže nic stát, sice mírně polevili a dovolili soupeři kosmeticky upravit skóre, nicméně sami taky přidali ještě tři branky a tak se skóre zastavilo na konečných 9:2.

Pozn: Ti co byli na středeční zápas zdraví a nedorazili (Díma, Džavor) sazbu znaj

Ještě bych chtěl upozornit, že příští střetnutí je 21.12 od 19:40 a po něm následuje vánoční besídka.  Neúčast na této společensky velmi významné události bude samozřejmě nemilosrdně trestána, tak prosím všechny o důkladné zvážení a promyšlení případných důsledků, než si vymyslí nějakou výmluvu.