Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deloni vstoupili do Play off vítězně

24. 4. 2014

 ve středu 23.4. začalo i pro delonní smečku letošní play off. V úvodním duelu 1/8 finále, hraném na dvě vítězná utkání, jim los přiřadil do cesty tým zvaný „Fofrklacky“. Deloni i bez několika opor (Díma, Džáva, Neťas, Kifi, Hany a Fuft) přistoupili k utkání zodpovědně a již po úvodních dvou minutách vedli 2:0, když se po pocukrovaných Blážových přihrávkách postupně trefili Pádlo a Babka.

 

derki.jpg

Nutno dodat, že na svůj letošní první match dorazil i všemi vzývaný a opěvovaný harcovso-přestanovský rabiát David Derka. Do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky, konkrétně po další Blažejově asistenci se trefil „Hráč Bogen“, a první půli zakončil po Dérově exkluzivní přihrávce čtvrtým gólem nezastavitelný Bláža.

 

Druhý poločas Deloni proti bojovnému soupeři vesměs kontrolovali hru a i přes mnoho šancí na obou stranách dovolili  jen zkorigování skóre na konečných 4:1. Podařený zápas na naší straně tentokráte odchytal Alda, což naznačuje, že letos naladil formu na play off. O postupujícím se ovšem definitivně rozhodne až za 14 dní ( 7.5. od 21:20hod), kdy se s týmem Fofrklacků poměříme znovu. Nutno dodat, že za postupem mají Deloni dobře nakročeno.