Jdi na obsah Jdi na menu

9. 11. 2010

Sestava Delonů pro druhý zápas vypadala následovně: Alda Keeper, Džáva, Déra, Díma, Hany, Bogy, Pádlo, Neťas, Babka, Fuft. K zápasu ani na druhý pokus nedorazil 5M, jenž se chystá zlepšovat své florbalové kvality v Anglii a ani Sakaláč, kterému snad údajně měli přivézt naftu :-). Chyběl také věhlasný kanonýr Hondzek, kterého přemohla lenost a pracovní povinnosti. Co se týká zápasu, tak Deloni od začátku diktovali tempo hry, a i když soupeře občas nechali utéct do brejku, Alda ve svatyni vše řešil s bravůrou. Po poločasovém vedení 2:0, kdy druhý gól přidal novic v naší sestavě Neťas, jsme zkraje druhého poločasu přidali další branky a tak po 30minutách svítilo na ukazateli skóre 6:0. Další zápas Deloni sehrají 1. 12. od 20:1.

Deloni vs Blue Sucks 6:0 (2:0) 3. 11. 2010