Jdi na obsah Jdi na menu

25. 3. 2011
Předposlední březnovou středu se Deloni sešli v dost okleštěné sestavě k poslednímu matchi veObrazek skupině. Ze stálých opor chyběla hned šestice plejérů. (Saky, Díma, Déra, 5metr, Neťas a Hondzek) – to nám rundy pěkně naskakujou. Samotnej zápas začal v solidním tempu a Deloni se již po 5minutách ujali vedení 3:0. Náskok nás ovšem ukolébal, přestali jsme běhat a výsledkem bylo poločasové zkorigování na 3:2.

O poločase si vzal slovo sám velký Džavor a všechny zpucoval, ať hru zjednodušíme, že sice deset nahrávek je věc hezká, ale když není ranky není branky. Vzali jsme si tedy jeho rady k srdci a výsledkem byl velký tlak v druhé půli a konečné skóre 8:2, které mohlo být i vyšší, ale místo toho Démoni ještě několikrát stříleli na našeho oblíbence Makaka. Střelci branek byli následující: 3x Fuft, 3x Pádlo, 2x Bogen, nicméně jedním dechem se musí dodat, že na kanonádě se bodově podílela celá šestice Démonů v poli (krom střelců ještě Hany, Džáva a Babka). Spolehlivý výkon podal také navrátilec do sestavy, keeper Alda, který se snad kvalitně rozchytal před play off. Deloni tedy zakončili základní část 7 vítězstvími ze 7 zápasů a skórem 43:10. Vyřazovací část startuje již příští týden, kdy se do bojů vrhne první část osmifinalistů. Na Delony přijde řada týden následující, tedy 6.4., kdy se od 20:30 utkáme s týmem Žraloků.

Deloni vs Polyvinylchlorid 8:2 (3:2)